- last units
20uses
See more products
Designed for multiple uses, this product can be reused without losing its functionality. Its durable material extends its lifespan, making it a practical and cost-effective option for everyday use. Proper cleaning after each use is recommended to maintain its properties.
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 4x4x7cm |
| Design | Mozaïk |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Mini Vasos Degustación |
| Certificates | Food Contact |
| Height | 7 cm |
| Width | 4 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 4 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | |
| Base Length | 4 cm |
| Price for | 20 |
20uses
7051-20
20 Units
-20% 4, 12€ Regular price 5,15 €
0,206€/White
In Stock.
9498-25
25 Units
4, 32€
0,173€/Reusable
In Stock.
11728-50
50 Units
8, 34€
0,167€/Sugarcane
In Stock.
11727-50
50 Units
13, 07€
0,261€/Sugarcane
In Stock.
20uses
7052-20
20 Units
6, 90€
0,345€/Plastic
In Stock.
Product Reviews / Q&A