- last units
Product Replacements
Discontinued Product
Wire Napkin Holder Silver 22x22x18cm
The price is for a pack of 1 Unidad.
Accesories
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 22x22x18cm |
| Material | Steel |
| Product type | Napkin Dispenser |
| Uses | Dispenser |
| Shape | Rectangular |
| Height | 18 cm |
| Width | 22 |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 22 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 1 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions